Başkan
246
page-template-default,page,page-id-246,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Başkan

Başkan’dan

Hedefe doğru…

 

İstanbul’un en köklü kulüplerinde biri olarak 1931 yılında kurulan Haliç Spor Kulübü, geçen sezon yaptığı hamle ile Süper Amatör Lige yükseldi. Bu başarıda emeği geçen tüm yöneticiler ve teknik kadroya teşekkür ederek, bayrağı bir üst lige dikmek üzere teslim aldık.

Başarılı, çalışkan ve özverili bir yönetim kurulu ile kulübümüzün sportif olarak başarılı olması adına çalışmalara başladığımız gibi, kurumsal yapının sağlam temellere oturması adına çalışmalara hız verdik.  Ayrıca geleceğin kadrolarını kurmak, gelecekte ülke futboluna değer katacak genç yıldızları kadromuzda ikame etmek için altyapıya yönelik olarak çalışmaları başlattık.

Haliç Spor Kulübü’nün gerçekten adanmış bir üye profili olması işlerimizi kolaylaştıracak en önemli kazanç olarak görüyoruz. Nitekim onlardan aldığımız pozitif enerji işlerimizi doğru ve fedakârca yapmamızda en büyük destekçimiz oluyor.

Hiç kuşku yok ki hedefler;  kişiler ve kurumların yol haritasıdır. Bu bağlamda Haliç’i layık olduğu yere getirmek, belki kısa vadede değil ama orta vadeli bir plan olarak profesyonel bir lig heyecanı yaşatmak hepimizin hedefidir. Bunun için yılmadan çalışırken, en büyük sorunun tesis konusu olduğuna da işaret etmek isterim.

Haliç Kulübü her sezon olduğu gibi bu sezon da inançla, centilmence ve fair-play felsefesine uygun bir mücadele ile lige başlayacaktır. Sonunda doğru hedef olarak belirlediğimiz sportif başarıya ulaşırsak, bu başka taraftarımız, genele kurulu üyelerimiz, camiamız ve yönetimimizi mutlu edecektir.

Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diliyor, sakatlıktan uzak, centilmence oynanan bir sezon diliyorum.

 

 

Haldun DOMAÇ
Haliç Spor Kulübü Başkanı